Súťaž v programovaní a tvorbe hier pre základné školy 1. aj 2. stupeň

VIAC INFO
Characters

Súťažné kategórie

Žiaci môžu súťažiť v dvoch kategóriách, ktoré sú rozdelené podľa veku pre 1. a 2. stupeň.

Number 1

Programovanie v GalaxyCodr

Táto kategória je rozdelená na 2 súťažné kolá. Prvé kolo sa koná 24. 4. 2018 na tvojej škole, kde budeš súťažiť v 10 leveloch. Do ďalšieho kola postupuje 20 žiakov, ktorí vyriešili levely najrýchlejšie. Vo final battle, 18. 5. 2018 v Bratislave, si zmerajú sily 20 najlepší, vo finálových 10 leveloch. Následne budú víťazi slávnostne odmenení.

Registráciu spustíme tesne pred uskutočnením školského kola. Dovtedy môžeš precvičovať svoje skills a zdokonaľovať sa v hre GalaxyCodr.com.

SÚŤAŽIŤ
Number 2

Tvorba hier

Do tejto kategórie môžu žiaci prihlasovať svoje hry priebežne, avšak čím skôr, tým lepšie. Hry môžu byť vytvorené v ľubovoľnom vývojárskom prostredí ako napr. Scratch, Javascript, Unity3D, Game Maker, Python a iné. Prihlásenie hry je možné najneskôr do 4. 5. 2018. Víťazov bude posudzovať odborná porota a zároveň publikum - návštevníci, ktorí môžu hry ohodnotiť likom.

SÚŤAŽIŤ

Čo môžeš vyhrať

Smartfóny, tablety, pre pána učiteľa aj nejaký noťas alebo pre školy digitálny balíček. Zároveň Nadácia Orange venuje špeciálnu cenu 1 hre, ktorá bude mať spoločenský prínos. Ale ceny ti budeme odhaľovať postupne, máš sa na čo tešiť.

Prices

Partneri súťaže

Partner eset Partner orange Partner learn2code

Súťažné projekty

Toto sú prihlásené hry do súťaže, ktoré si môžete zahrať a zároveň najlepšie z nich odhodnodiť. Ktorá hra je podľa vás najlepšia?